«Բնական պաշարների կառավարման ազգային ռազմավարության» նախագծի մշակման միջգերատեսչական հանձնախմբի նիստում
24 / 10 / 2014
Հոկտեմբերի 24-ին Ազգային անվտանգության խորհրդի աշխատակազմում կայացել է «Բնական պաշարների կառավարման ազգային ռազմավարության» նախագծի մշակման միջգերատեսչական հանձնախմբի նիստ, որը նախագահել է ՀՀ էներգետիկայի և բնական պաշարների փոխնախարար Արեգ Գալստյանը:
Նիստի ընթացքում քննարկվել է «Բնական պաշարների կառավարման ազգային ռազմավարության» նախագծի կառուցվածքում լրացումներ և փոփոխություններ կատարելու հարցը:

Interagency Committee Meeting on Development of the Draft National Strategy on “Natural Resource Management”
24 / 10 / 2014
On October 24, the interagency committee on development of the draft national strategy on “Natural Resource Management” held a meeting at the National Security Council Staff which was headed by the deputy minister of Energy and Natural Resources Areg Galstyan.
During the meeting they discussed the issue of amendments in the structure of the draft national strategy on “Natural Resource Management”.