ԱԽ քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը հանդիպել է Արցախի նախագահ Բակո Սահակյանի հետ
Այսօր Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը հանդիպել է Արցախի նախագահ Բակո Սահակյանի հետ։
Հանդիպմանը, որին մասնակցում էր Արցախի անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արշավիր Ղարամյանը, քննարկվել են անվտանգության, ռազմավարական ենթակառուցվածքների և տարածքային համաչափ զարգացման ոլորտներում փոխգործակցությանը վերաբերող մի շարք հարցեր:
Ավելի վաղ տեղի է ունեցել հանդիպում Արցախի ԱԽ քարտուղար Արշավիր Ղարամյանի հետ, որի ընթացքում քննարկվել են անվտանգության ոլորտում փոխգործակցությանը վերաբերող մի շարք հարցեր։

The Security Council Secretary Mr. Armen Grigoryan had a meeting with the President of Artsakh
Today, the Security Council Secretary Mr. Armen Grigoryan had a meeting with the President of Artsakh Mr. Bako Sahakyan.
Issues related to cooperation in the security sector, strategic infrastructures and commensurate territorial development were discussed during the meeting which was attended by Mr. Arshavir Gharamyan, the Secretary of the Security Council of Artsakh.
Earlier a meeting with the Artsakh Security Council Secretary Mr. Arshavir Gharamyan was held, during which a number of issues related to security cooperation were discussed.