ՀՀ ԱԽ քարտուղար Արմեն Գրիգորյանն ընդունել է Save Armenia հուդայա-քրիստոնեական միության պատվիրակությանը
23 / 07 / 2024
Հուլիսի 23-ին ՀՀ ԱԽ քարտուղար Արմեն Գրիգորյանն ընդունել է Save Armenia հուդայա-քրիստոնեական միության պատվիրակությանը:
ՀՀ ԱԽ քարտուղարը ողջունել է պատվիրակության այցը Հայաստան և կարևորել այն աշխատանքը, որը միությունն անում է նպաստելու Հայաստան-ԱՄՆ երկկողմ հարաբերությունների զարգացմանը:
Հանդիպման ընթացքում զրուցակիցները քննարկել են Հայաստան-ԱՄՆ երկկողմ հարաբերությունների օրակարգի մի շարք հարցեր և անդրադարձել հետագա համագործակցության հնարավորություններին:

The Secretary of the Security Council Armen Grigoryan Received the Delegation of the Save Armenia Judeo-Christian Union
23 / 07 / 2024
The Secretary of the Security Council of the Republic of Armenia, Armen Grigoryan, received the delegation of the Save Armenia Judeo-Christian Union.
The Secretary welcomed the delegation’s visit to Armenia and particularly noted the work being carried out by the union to promote the development of bilateral relations between Armenia and the United States.
During the meeting, the interlocutors discussed several issues on the agenda of Armenia-U.S. bilateral relations and touched upon opportunities for further cooperation.