ՀՀ ԱԽ քարտուղարը հանդիպել է նաև Նիդերլանդների Թագավորության խորհրդարանի արտաքին հարաբերությունների հանձնաժողովի, Եվրոպական հարցերի հանձնաժողովի և պաշտպանության հանձնաժողովի անդամների հետ
24 / 09 / 2024
Նիդերլանդների Թագավորությունում ՀՀ ԱԽ քարտուղարը հանդիպել է նաև Նիդերլանդների Թագավորության խորհրդարանի արտաքին հարաբերությունների հանձնաժողովի, Եվրոպական հարցերի հանձնաժողովի և պաշտպանության հանձնաժողովի անդամների հետ:
Հանդիպման ընթացքում ծավալվել է բովանդակալից քննարկում, որի ընթացքում ԱԽ քարտուղար Գրիգորյանը պատասխանել է պատգամավորների հարցերին

The Secretary of the Security Council Мet with the Мembers of the Foreign Relations Committee, the European Affairs Committee and the Defense Committee of the Parliament of the Kingdom of the Netherlands
24 / 09 / 2024
In the Kingdom of the Netherlands, the Secretary of the Security Council met with the members of the Foreign Relations Committee, the European Affairs Committee and the Defense Committee of the Parliament of the Kingdom of the Netherlands.
During the meeting, a meaningful discussion took place, during which Secretary Grigoryan answered the questions of the deputies.